ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У серпні на Хмельниччині в кілька разів зросли «ковідні» закупівлі

Здоров'я 1227
На Хмельниччині зростають витрати через коронавірус
На Хмельниччині зростають витрати через коронавірус. Фото: ілюстративне pnu.edu.ua

Лікарні купували устаткування та тести.

З початку серпня у Хмельницькій області вже уклали угод за спрощеною процедурою для придбання товарів та послуг, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на суму 417,7 тисячі гривень. Це в більше, ніж за останні три місяці разом узяті. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Угоди на найбільші суми уклала Шепетівська багатопрофільна лікарня. Так, на 181 тисячу гривень медичний заклад купує устаткування, зокрема, спеціальні насоси, ларингоскоп, помпи. Крім того, ця лікарня планує придбати спеціальний пульсоксиметр для немовлят.

Дунаєвецька багатопрофільна лікарня придбала кілька флаконів коштовного препарату. Медичний заклад уклав угоду з ТОВ "СТМ-Фарм" щодо придбання трьох флаконів препарату “Актемра”. Наразі “Актемру” виписують хворим на коронавірус з важким перебігом, зокрема тим, що перебувають на ШВЛ, відповідно до українського протоколу лікування COVID-19. Вартість одного флакону понад 33 тисячі гривень.

Крім того, Хмельницька центральна районна лікарня запланувала реконструкцію системи киснепостачання за 67 тисяч гривень, а міська лікарня придбала швидких тестів на суму понад 50 тисяч гривень.

Всі договори були укладені в рамках спрощеної процедури, яку можна використовувати для придбання товарів та послуг, спрямованих запобіганню виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на період дії встановленого Кабінетом міністрів України карантину.

Для порівняння, у липні закупівельники Хмельниччини уклали угод за “ковідною процедурою” на суму менше, ніж 150 тисяч гривень. В червні сума угод впала до 10 тисяч гривень. Щодо травня, то загальна сума договорів по “ковідних закупівлях” також була меншою, ніж за два тижні серпня.

Раніше сайт “Є” писав, що на початку серпня на Хмельниччині зафіксували зростання рівня захворюваності на коронавірус.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую