«Американська екзотика» в Хмельницькому: «Гладіатори» не змогли здолати киян

Спорт 2379
Американський футбол для хмельничан - екзотичний вид спорту
Американський футбол для хмельничан - екзотичний вид спорту. Фото: автора

У місті вдруге пройшов матч із американського футболу, в якому зійшлися хмельницька команда «Гладіатори» та київські «Витязі».

Другий матч чемпіонату України з американського футболу міг принести хмельницьким «Гладіаторам» перші залікові очки. Принаймні, в це сподівалися глядачі, котрі завітали на гру проти київських «Витязів». Але ще до початку матчу було зрозуміло, що виграти в киян хмельничанам буде доволі складно. Адже «Витязі» нещодавно в Рівному виграли в «Монархів» з рахунком 45:19, а «Гладіатори» саме «Монархам» програли свою дебютну гру в першості з рахунком 22:40.

Утім, початок матчу був доволі оптимістичним. Наприкінці першої чверті «Гладіатором» вдалося вийти вперед у рахунку – 8:0. Та, як з’ясувалося, це була єдина результативна атака хмельничан у цьому матчі. Ні в другій, ні в третій, ні в четвертій чвертях суперник не дозволив «Гладіаторам» занести м’яч у залікову зону. Натомість «Витязі» не лише відігралися, а й заробили більшу кількість балів, перемігши в матчі з рахунком 21:8.

Тепер на «Гладіаторів» очікують лише виїзні матчі. Спочатку в Рівному, а потім у Києві. До Хмельницького «американська екзотика» такого ґатунку повернеться не скоро.
Останні настанови тренера Вадима Барбарука хмельницьким Гладіаторам
Перед початком матчу на стадіоні пролунав гімн України
Хмельничанам не раз вдавалося тримувати атаки Витязів
Білі проти чорних... перемогли білі
Для хмельницьких Гладіаторів нинішній сезон у чемпіонаті УКраїни з американського футболу є дебютним
Не завжди білим Вітязям вдавалося стримати хмельницьких футболістів
Перші зароблені очки в матчі Гладіатори відсвяткували танком у повітрі
Захист Гладіаторів діяв непогано, але незавжди
Поразка дещо засмутила Гладіаторів, але глядачі все одно були вдячні команді за цікаву гру