ye-logo.v1.2

Графік відключення електроенергії на Хмельниччині зазнав змін (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 6708
6 липня на Хмельниччині до 15:00 вимикатимуть світло по одній черзі
6 липня на Хмельниччині до 15:00 вимикатимуть світло по одній черзі. Фото: автора

Енергетики оприлюднили оновлений графік.

Графік погодинних відключень на сьогодні, 6 липня, в Хмельницькій області, оновили. «За розпорядженням НЕК «Укренерго», сьогодні, 06.07.2024, з 09:30 до 15:00 скасовано відключення однієї черги, - повідомили в Хмельницькообленерго». - Тобто, в цей проміжок часу погодинні відключення відбуватимуться за однією чергою, а не за двома одночасно».

ОНОВЛЕНО о 14:40: Новий графік - за посиланням

ОНОВЛЕНО о 10:25: «Ще одне оновлення від «Укренерго», - повідомили в «Хмельницькобленерго». Надійшло ще одне розпорядження від НЕК «Укренерго» - щодо скасування застосування погодинних відключень до 15:00. Тобто, до 15:00 погодинні відключення не будуть застосовуватися. Знеструмлені черги енергетики заживлюють, на це потрібно трохи»

В «Укренерго» нагадують, що головною причиною застосування графіків погодинних відключень є наслідки терористичних атак росіян по українських електростанціях, які вони здійснили з початку цього року. «Втрати української енергосистеми перевищують 9 ГВт потужності. Ця потужність еквівалентна споживанню у пікові години влітку Нідерландів або Фінляндії. – повідомляють енергетики. - Коли за графіком повертається світло, будь ласка, не вмикайте потужні електроприлади одночасно. За можливості, обмежте використання кондиціонерів»

Графік відключення світла від «Хмельницькобленерго» на 6 липня

Нагадаємо, що за розпорядженням «Укренерго», 11 липня на Хмельниччині світло не вимикатимуть. Причина – будуть проводити вимірювання фактичного споживання електроенергії. Разом із тим, в інші дні графіки обмеження можуть дещо змінити через дефіцит в енергосистемі. Детальніше про це повідомлять у «Хмельницькобленерго» ближче до дати проведення режимних вимірювань.

Читайте також - Стрибки цін: як змінювалася вартість орендованого житла під час війни у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую