Першість області з футболу. Рекорд оновлено - голів забили забагато

Спорт 2544
Якби Поділля реалізувало всі свої моменти, то рахунок у матчі міг бути значно більшим. Фото: автора

Завершився 9 тур чемпіонату Хмельниччини з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Найрезультативнішими турами до цього часу були 5 та 8, в яких забили 22 та 21 голи відповідно. Та 9 тур, один матч якого перенесений на пізніший термін, став рекордним на голи. У чотирьох матчах було забито 25 голів!

Найменше - 4 голи, побачили глядачі в Кам’янці-Подільському, де "Фортеця" приймала красилівський "Случ". Щоправда, м’ячі влітали в ворота команд рівну кількість. Отож, нічия 2:2.

Шість голів було забито в Хмельницькому, де "ДЮСШ-1" приймало ФК "Дунаївці". Якщо перший тайм завершився внічию 2:2, то в другому сильнішими були гості, які й перемогли в матчі 4:2.

У Старій Синяві "ОТГ" не змогло здобути очки, погравши нетішинському "Енергетику-Миклушу" з рахунком 4:3.

У матчі "Поділля" проти "Епіцентр-Вікторії" було забито 8 голів.

Ну, а й найрезультативнішим матчем став поєдинок у Хмельницькому, де "Поділля" приймало "Епіцентр-Вікторію" з Городка.

Вже на 3 хвилині матчу господарі відкрили рахунок - забив Ян Морговський. Та через 5 хвилин гості могли відігратися, та сильний удар Вадима Безвещука голкіпер "Поділля" Манук Восканян зміг перевести на кутовий. А вже 9 хвилині хмельничани знову забили - Віталій Костишин встиг на добивання та вколотив м’яч у сітку воріт "Епіцентру-Вікторії". До перерви "Поділля" забило ще тричі - відзначалися Степанюк, Бабак та Костишин. Рахунок 5:0 і питання про переможця було вже вирішеним.

Ще в першому таймі "Поділля" могло забити не 5, а 8 голів. Але городоцьку команду врятував голкіпер, ще двічі - стійка.

Віталій Костишин зіграв лише в першому таймі. Але йому вистачило 45 хвилин, щоб забити двічі.

У перерві тренер хмельничан Віталій Балицький замінив одразу сімох футболістів, через що перевага "Поділля" була вже на такою відчутною. Та все ж м’ячі залітали в ворота лише однієї команди - з Городка. Дублем відзначився Олег Савера, ще один гол забив Ігор Кльоц. Отож, 8:0 - це перша така гучна перемога для "Поділля" та перша настільки розгромна поразка для "Епіцентру-Вікторії".

У другому таймі гравці "Поділля" продовжували атакувати ворота суперника.

Олег Савера вперше відзначився дублем у чемпіонаті області.

Андрій Муляр хоч і не забив, але віддавав гольові передачі та зіграв увесь матч.

На 83-хвилині Ігор Кльоц головою забив 8 гол у ворота команди з Городка, який виявився останнім в цьому матчі.

Турнірне становище після 9 туру: 1. "Случ" С. - 16 очок (6 матчів), 2. "Случ" К. - 16 (7), 3. "Фортеця" - 15 (8), 4. ФК "Дунаївці" - 14 (7), 5. "Агробізнес" - 13 (5), 6. "Поділля" - 13 (6), 7. "Енергетик-Миклуш" - 7 (6), 8. "Громада" - 7 (8), 9. "Епіцентр-Вікторія" - 4 (8), 10. "ДЮСШ-1" - 3 (8), 11. "ОТГ" - 3 (9).