emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Пресслужба ПриватБанку


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

ПриватБанк закликає жителів Криму підписати петицію Володимиру Путіну

ПриватБанк

ПриватБанк

ПриватБанк опублікував відкрите звернення до клієнтів Криму і запрошення підписати петицію на адресу Президента Росії Володимира Путіна. Як повідомляє прес-служба, банк прагне знайти оптимальні шляхи вирішення ситуації, що склалася в Криму, і закликає російську владу не перешкоджати, а сприяти виконанню зобов'язань перед клієнтами Криму.

 

“Крок за кроком ми будували наші стосунки із жителями Криму протягом 20-ти років. Ми інвестували величезні кошти, щоб наші відділення, банкомати і термінали були максимально близько на відстані у декілька кроків, наші технології були найбільш зручними, а наші тарифи - найбільш вигідними. А тепер все це руйнується з волі керівництва Російської Федерації", - йдеться у відкритому зверненні ПриватБанку.

 

Без сприяння російської влади в питаннях створення прозорої процедури роботи банку виплати грошей вкладникам неможливі. Погіршує ситуацію й те, що гроші видано кримським же клієнтам у формі кредитів, і з початком заворушень на півострові практично всі клієнти перестали виконувати свої зобов'язання по кредитах. У зв'язку з цим одностороннє виконання зобов'язань з боку ПриватБанку може поставити під загрозу не тільки роботу банку, але і усіє фінансової системи України.

 

Сотні кримчан підписали петицію у перші ж хвилини публікації з проханням до Володимира Путіна перестати говорити з керівництвом банку мовою погроз, шантажу та ультиматумів і дозволити Банку Москви або будь-якому іншому російському банку стати правонаступником інфраструктури, активів і пасивів ПриватБанку в Криму.

 

ПриватБанк запрошує підтримати петицію.

теги: приватбанк, путін, звернення, крим

25 Квітня 2014, 19:33:18 1255 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 09.06.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39.37
39.76

Архів новин

<<Червень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

  

«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо