ye-logo.v1.2

За зраду облила чоловіка кислотою

Кримінал 2609
comments.ua
Фото: comments.ua

Жительку Білогірщини засудили до п'яти років ув'язнення, чоловік же залишився незрячим.

«54-річна жителька одного із сіл Білогірського району думала, що у неї цілком щаслива сім’я — вірний чоловік, діти, онуки. Голова сімейства невтомно працює на заробітках у Києві, щоб забезпечити рідних усім необхідним. Але яким же було її здивування, коли жінка дізналася, що чоловік їздить не в столицю на роботу, а в сусідній Нетішин до коханки, ще й не цурається брати з собою приготовані дружиною продукти», - розповідає речник обласного управління міліції Інна Юзюк.
Ображена дружина вирішила помститися. Дізнавшись, що коханці зустрічаються у квартирі, яка належить подружжю, жінка чатувала у під’їзді, чекаючи на зустріч. І коли це нарешті сталося, в пориві гніву вона спершу вдарила свого на той час законного чоловіка молотком у голову, а потім бризнула кислотою в очі із вигуками про те, що у майбутньому він не буде потрібен ні їй, ні коханці.
«Ця фатальна зустріч коштувала усім дуже дорого. Потерпілий, який і так не бачив на ліве око, переніс вісім операцій по відновленню зору, але лікарям врятувати очі не вдалося, тож чоловік залишився повністю незрячим. Що стосується його дружини, то Нетішинський міський суд визнав її винною за частиною першою статті 121», - додає Інна Юзюк.
Жінці присудили п'ять років увязнення та виплатити 150 тисяч гривень моральної шкоди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую