ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Дунаєвецький район: «лікування» порчі обійшлося у десять тисяч гривень

Кримінал 1992
Пенсіонери віддали шахраям десять тисяч гривень.
Пенсіонери віддали шахраям десять тисяч гривень.. Фото: vbrovarah.com

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та розшукують шахраїв.

10 тисяч гривень віддало подружжя пенсіонерів із села Катеринівка Дунаєвецького району двом шахрайкам, які обіцяли позбавити потерпілих від усіх хвороб.
Того дня по селі ходили дві невідомі жінки років сорока. Підійшли до стареньких, які грілися на сонці, і почали розпитувати про життя-здоров’я. Пенсіонери, звісно ж, поскаржилися на численні недуги.
І тут шахрайки закинули стару, як світ, «вудку»: «Вам пороблено. Можемо відробити, але для цього потрібно провести ритуал над усіма вашими заощадженнями, бо саме гроші акумулюють негативну енергію».
Бабуся слухняно принесла 10 тисяч гривень і передала їх «знахаркам». Ті зав’язали гроші у вузлик і довго над ним «шаманили», а потім віддали назад і наказали розв’язати через 3 дні. У визначений час пенсіонери розв’язали ганчірку, але там нічого не було. Тоді зателефонували до Дунаєвецького райвідділу міліції.
Як повідомили в обласному управлінні міліції, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 190 – шахрайство. Зараз тривають заходи по встановленню осіб шахрайок.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую