ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

У засідку до хмельницького пенсіонера потрапив серійний крадій

Кримінал 1996
Зловмисник обкрадав недобудови, оскільки на них легко проникнути
Зловмисник обкрадав недобудови, оскільки на них легко проникнути. Фото: ednist.info

Колишній працівник органів внутрішніх справ, влаштувавши у своєму будинку засідку, затримав зловмисника, на рахунку якого ще три злочини.

Крадій до колишнього спецпризначенця Валерія Маяковського навідувався кілька разів. Першого разу зловмисник викрав частину електроінструментів у недобудові потерпілого, а за кілька днів вирішив повернутися за недограбованим. Проте цього разу потерпілий влаштував засідку для непроханого гостя, затримавши його власноруч.
“1-го травня зловмисник проник у будинок, який належить 46-річному пенсіонеру ОВС Валерію Маковському. Потерпілий говорить, що із заявою про крадіжку до правоохоронців хотів звернутися після вихідних. Але, побачивши, що вкрали не всі електроінструменти і злодії можуть повернутися, власник будинку вирішив влаштувати у недобудові засідку, і на третю ніч, близько 1-ї години почув, як хтось намагається проникнути в будинок. Дочекавшись, поки зловмисник проникне всередину, господар власноруч затримав його, а потім викликав правоохоронців”, - повідомляють у прес-службі обласного УМВС.
Виявилося, що 49-річний крадій спеціалізувався на недобудовах, на його рахунку ще три аналогічних злочини. Такі будівлі рідко перебувають під охороною. Здебільшого зловмисник крав електроінструменти, які потім за заниженими цінами здавав у ломбард.
Наразі підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Тепер йому “світить” покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую