ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Хмельницькі міліціонери про ігрові заклади знають, але доказувати їх діяльність доводиться по півроку

Кримінал 1908
Найбільше гральний бізнес розвинений у Хмельницькому, Кам\'янці-Подільському та Шепетівці
Найбільше гральний бізнес розвинений у Хмельницькому, Кам'янці-Подільському та Шепетівці. Фото: автора

На Хмельниччині протягом року правоохоронці відкрили 22 кримінальних проваджень щодо організації грального бізнесу, але поки що вдалося “накрити” лише 5 ігрових залів.

За вісім місяців 2015 року міліціонери згідно вказаних кримінальних проваджень провели 40 обшуків у приміщеннях гральних закладів, місцях проживання та офісах. Як зазначив сьогодні на прес-конференції начальник управління протидії злочинності у сфері економіки у Хмельницькій області Олександр Федорович, з обігу було вилучено близько 220 одиниць грального обладнання. Серед них: гральні автомати, комп'ютерна техніка, рулетка, покерні столи та інше.

Крім того, міліціонери задокументували діяльність злочинної групи, яка організувала мережу гральних закладів на Хмельниччині. “Ігрові зали група хмельничан облаштувала в обласному центрі та в районах. Документування їхньої діяльності проводилося півроку. Цей час підпільні заклади працювали, але ми за ними постійно слідкували. Основною проблемою було те, що приміщення використовувались на підставних осіб”, - зазначив Олександр Федорович.

На сьогодні гральних автоматів не так багато у підпільних закладах. За словами міліціонерів, все частіше їх заміняють звичайними комп'ютерами. “Всі питання, які стосуються грального бізнесу у Хмельницькій області, ми відслідковуємо. Інформацією про діяльність таких закладів володіємо. Найбільше гральний бізнес розвинений у Хмельницькому, Кам'янці-Подільському та Шепетівці, - розповідає Олександр Федорович. - На жаль, не можливо, виявивши гральний заклад, відразу його закрити та притягнути до кримінально відповідальності організатора. Це тривала процедура. Ми маємо довести, що підпільна організація справді є, а організатори зазвичай все оформляють на підставних осіб”, - додав правоохоронець.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую