ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Чоловіка можуть посадити на три роки за «купівлю» краденого

Олександр НІКІТІН Кримінал 1570
За відібраний телефон можуть понести покарання не лише грабіжники, а й той, який користувався ним, знаючи, що мобілка крадена
За відібраний телефон можуть понести покарання не лише грабіжники, а й той, який користувався ним, знаючи, що мобілка крадена. Фото: delphi.lv

Він вирішив обміняти свій мобільний телефон на сучасніший, але вкрадений.

Від чотирьох до шести років позбавлення волі загрожує двом чоловікам, які ще в березні відібрали в перехожого мобільний телефон. А їхньому товаришу, який потім користувався цією мобілкою загрожує до трьох років позбавлення волі.

У березні до кам’янецьких правоохоронців звернувся 19-річний місцевий житель, який повідомив про те, що під час прогулянки парком на нього напали двоє. Один із нападників вдарив хлопця по обличчю, а коли той впав, інший вирвав у нього з рук мобільний телефон. Ще тоді, як повідомляють у прес-службі обласного управління національної поліції, вдалося встановити особи підозрюваних — ними виявились мешканці Чемеровецького району 26 та 27 років. Але практично одразу вони виїхали за кордон, і от нещодавно надійшла інформація, що чоловіки перебувають на території міста. Того ж дня поліцейські їх затримали.

Як з’ясувалось, після скоєння злочину похизувались перед товаришем своїм «геройським вчинком» та, як доказ, продемонстрували викрадений мобільний телефон. Однак 26-річний чоловік, замість того, щоб повідомити поліцію про незаконні діяння знайомих, вирішив обміняти свій телефон на більш сучасний і поміняв його на викрадений, яким і користувався до цього часу. Тепер і він може постати перед судом не лише за статтею Кримінального Кодексу України 198 «Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом», а й за статтею 396 «Приховування злочину».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую