ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Податківці вилучили на Хмельниччині нелегального пива на 120 тисяч гривень

Кримінал 1097
З пивоварні вилучили обладнання
З пивоварні вилучили обладнання. Фото: ua.censor.net.ua

Обладнання також забрали.

 На Хмельниччині податкові міліціонери у рамках проведення операції «Акциз-2016» викрили масове підпільне виробництво тіньового пива.

«У ході досудового розслідування по кримінальному провадженню за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України викрито функціонування підпільного цеху, де у протиправний спосіб з використанням відповідного обладнання забезпечувалось масове виробництво алкогольних напоїв під виглядом пива», - повідомляють у фіскальній службі області.

Як встановили податкові міліціонери, упродовж 2016 року група осіб здійснювала незаконне виготовлення, зберігання та збут сурогатного хмільного напою, який за своїми характеристиками нагадує пиво, розлитого в ПЕТ-пляшки, ємкістю 1 літр.

На підставі відповідної ухвали суду, слідчі та оперативники провели обшуки в кафе-барі та пивоварні, де здійснювалось реалізація та виготовлення зазначеного пива. Виявили та вилучили понад 1 тисячу літрових пляшок, наповнених рідиною з характерним запахом пива, а також обладнання та пристосування для його розливу.

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 120 тисяч гривень. Слідчі дії тривають.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую