ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Директору «Красилівського агрегатного заводу» знову обирали міру запобіжного заходу

Кримінал 3142
Петро Королюк відсторонений від обов
Петро Королюк відсторонений від обов'язків директора Красилівського агрегатного заводу до 20 лютого наступного року. Щоправда, це рішення він може оскаржити в апеляційному суді . Фото: youtube.com

Змінити її можуть до 20 лютого 2017 року.

Хмельницький міськрайонний суд розглянув міру запобіжного заходу Петру Королюку, директору держпідприємства «Красилівський агрегатний завод».

Нагадаємо, його підозрюють у тому, що 3 лютого цього року він пропонував прокурору хабар у розмірі 23 тисяч доларів США та 2 тисячі євро за не притягнення його до кримінальної відповідальності, а також повернення грошових коштів у сумі близько 70 тисяч доларів, різною валютою, вилучених під час проведення обшуку. Тоді ж військова прокуратура повідомила, що троє військових спільно з директором ДП «Красилівський агрегатний завод» та заступником начальника цеху цього державного підприємства, начебто викрали 30 виробів БД3-УСК (балочні кріплення під крило літаків СУ-24 для перенесення авіаційних бомб) зі складів військової частини з метою їх використання для виконання контракту із Республікою Індія, ціна якого складає 18 мільйонів доларів США.

Спочатку Петро Королюк був під вартою, але згодом його випустили під заставу в 5 мільйонів гривень. Крім цього, відсторонили від обов’язків директора «Красилівського агрегатного заводу».

Днями Хмельницький міськрайонний суд знову розглянув міру запобіжного заходу пану Королюку, оскільки 26 грудня завершувався попередній термін запобіжного заходу. Розмір застави не змінили та очолювати підприємство не дозволили. Він й досі відсторонений від обов’язків керівника терміном до 20 лютого 2017 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую