ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

У Волочиську «держпрацівниця» виманила у бабусі 8 тисяч гривень

Кримінал 1261
Поліцейські закликають громадян не спокушатися на «легкі гроші», бо за цим часто стоять шахраї
Поліцейські закликають громадян не спокушатися на «легкі гроші», бо за цим часто стоять шахраї. Фото: novynarnia.com

Шахрайка пообіцяла відшкодувати 79-річній жінці кошти за ліки, а натомість виманила 8 тисяч гривень.

У поліції повідомили, що кілька років тому потерпіла купувала розрекламовану біодобавку: робила замовлення по телефону, а розраховувалася з кур’єром готівкою. Потім жінка відмовилась від цих біодобавок і припинила їх купувати. А наприкінці 2016 року на її мобільний телефон подзвонила жінка, представилась працівницею Головної державної інспекції України, і повідомила, що ті біодобавки розповсюджували шахраї. Їх, мовляв, затримали, а Європейський Союз виділив кошти для потерпілих. Але щоб бути внесеним у єдиний реєстр постраждали осіб і отримати 14 тисяч гривень компенсації, потрібно перерахувати на вказаний рахунок 2,5 тисячі гривень.

Пенсіонерка разом з дочкою обговорила це питання і вони вирішили спробувати. Через деякий час дочка сказала, що потрібно перерахувати ще 5,5 тисяч гривень, тоді сума компенсації зросте до 40 тисяч гривень. Жінки зробили ще цей платіж і чекали на відшкодування, але пройшов місяць, а гроші так і не надходили. Тоді вони вирішили звернутися за допомогою до поліції.

У секторі комунікації обласної поліції також повідомили, що за фактом шахрайства правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження і наразі з’ясовують усі обставини, що стосуються цієї справи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую