ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Дві шахрайки виманили у бабусі 20 тисяч гривень

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 990
Шахрайки обдурили бабусю на чималеньку суму
Шахрайки обдурили бабусю на чималеньку суму. Фото: portal.lviv.ua/

Зловмисниці представились соціальними працівницями.

У суботу, 4 березня, поліцейським Дунаєвець повідомили про те, що в селі Блищанівка невідомі ошукали 85-річну бабусю. Дві жінки видавали себе за соціальних працівниць і повідомили бабусі, що найближчим часом грошовою одиницею в Україні буде євро і пможуть допомогти потерпілій в обміні її заощаджень.

“На місці події слідчі встановили, що в обідню пору до пенсіонерки прийшло дві жінки, які представилися соціальними працівниками. Шахрайки одразу увійшли в довіру і почали цікавитись проблемами, які турбують стареньку. В ході розмови жінки розповіли господині, що зараз в країні розпочинається грошова реформа і найближчим часом грошовою одиницею нашої держави буде євро. Почувши таку новину, пенсіонерка почала перейматися, що через свій вік та стан здоров’я вона не в змозі їхати до райцентру та міняти гроші. Тоді псевдосоцпрацівниці запропонували їй допомогу. Довірлива бабуся віддала шахрайкам 20 тисяч гривень, а ті дали їй заклеєний конверт з обіцяними євро.”, - зазначають Дунаєвецькі правоохоронці на сторінці у Фейсбуці.

Коли пенсіонерка вирішила перерахувати гроші то побачила, що у конверті складений чистий папір. Про дану подію вона відразу повідомила в поліцію.

На даний час встановлюються всі обставини події, відомості про яку внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую