ye-logo.v1.2

За удар в обличчя шепетівчанину присудили 5 років позбавлення волі

Кримінал 2251
Хлопець отримав п\'ять років умовно
Хлопець отримав п'ять років умовно. Фото: topsante.com

Щоправда термін – умовний.

20-річного жителя Шепетівки визнали винним за «умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння» (ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України).

У прес-службі апеляційного суду Хмельницької області повідомили, що вночі 5 жовтня цього року хлопець з товаришем стояли біля торговельного кіоску поблизу залізничного вокзалу у Шепетівці. Згодом до них підійшов чоловік і почав говорити образливі слова. У відповідь обвинувачений вдарив його кулаком в обличчя. І за мить потерпілий впав, ударився потилицею об асфальт і втрапив свідомість.

Далі був судовий позов і вирок – п’ять років ув’язнення для 20-річного молодика. Втім, «…з врахуванням поведінки самого потерпілого, відсутності тяжких наслідків та обтяжуючих обставин, суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства», – йдеться у вироку.

Відтак хлопця звільнили від відбування покарання з випробуванням та дворічним іспитовим строком. У прес-службі також зазначили, що вирок законної сили ще не набрав і його можуть оскаржити в апеляційному суді області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую