ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

«Афера на мільйони»: у справі базарниці на суд не з’явився жоден із потерпілих

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2644
Суд перенесли через неявку потерпілих
Суд перенесли через неявку потерпілих. Фото: автора

Юлія Богонос сидить у СІЗО із вересня 2016 року.

Сьогодні, 1 лютого, у Хмельницькому відбулося чергове судове засідання у справі Юлії Богонос, базарниці, яку підозрюють у шахрайстві на понад 40 мільйонів гривень. На суді мали заслухати свідчення потерпілих, але ніхто з них не з’явився. Лише двоє надали суду документ, в якому пояснили свою відсутність.

Тому прокурор висловила думку перенести слухання. Захист Богонос і сама підозрювана підтримали таку ініціативу. Окрім того, вирішили на наступних засіданнях, разом із заслуховуванням підозрюваних досліджувати письмові докази, які стосуються цих людей.

Загалом у справі проходить 25 потерпілих. Це друзі, знайомі, колеги, родичі Юлії Богонос, в яких жінка в різний час і під різними приводами позичала десятки тисяч доларів. Окрім того, є ще 33 свідки та чимало письмових доказів.

Нагадаємо, майже півтора року суд розглядає справу Юлії Богонос. Стільки ж часу підозрювана перебуває під вартою. Лише у грудні 2017 року базарниці завершили читати обвинувальний акт, який містив більше 70 сторінок. Захист Богонос уже кілька разів заявляв клопотання про відвід прокурора, і просив звільнити підзахисну з-під варти за станом здоров’я.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята