ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

За добу у Хмельницькому "обчистили" дві квартри. Як захистити своє житло від злодіїв?

Кримінал 1123
В обласному центрі за добу зареєстровано 2 квартирних крадіжки
В обласному центрі за добу зареєстровано 2 квартирних крадіжки. Фото: kiev.sq.com.ua

У хмельничан вкрали гроші та золоті прикраси.

У Хмельницькому квартирні крадіжки - не рідкість. Вчора, 27 березня, до відділку поліції звернулось двоє громадян з повідомленням про пограбування їхнього житла, повідомля прес-служба відомства.

Так, 27 березня, невстановлена особа підібрала ключ до вхідних дверей та проникла в будинок, що знаходиться по вул. Калнишевського. "Звідки злодій викрав гроші та золоте весільне кільце, що належить 27-річній хмельничанці", - повідомляють правоохоронці.

Окрім цього, по вул. Свободи невстановлена особа теж підібрала ключ до вхідних дверей та проникла до квартири. Звідти злодій викрав 11 тисяч гривень та золоті вироби, які належать 43-річній місцевій жительці.

Правоохоронці кажуть, що умовно квартирних злодіїв, можна розділити на дві категорії – аматори та професіонали. Любителі, як правило, вибирають "легку здобич", тобто квартиру, яка не захищена додатковими засобами: простенькі двері і відносно дешевий замок. На нижніх поверхах - відсутність решіток на вікнах і балконах. Такі злодії, потрапляючи в квартиру, беруть те, що легко винести і тут же продати. Наприклад, гроші, золото, негабаритну побутову техніку та гаджети.

А є злодії-професіонали, якіі протягом декількох тижнів, а то і місяців планують пограбування житла, і жертва буде не випадковою. Їх, зазвичай, не бентежить ступінь захисту і охорона об'єкта, вони не полізуть в першу-ліпшу квартиру заради кавоварки і ноутбука, їх цікавлять великі суми грошей, коштовності, антикваріат.

Як захистити своє житло від пограбування?

Враховуючи, що більшість квартирних крадіжок відбувається через двері (злочинці вибивають серцевину замка або користуються відмичками), то варто встановити кілька дверей і бажано кілька замків. Спроба зламати кілька замків на двох дверях відніме у злочинця, як мінімум, багато часу і швидше за все він не буде цим займатися.

Крім того, надійним способом захисту послужить охоронна сигналізація. За встановленням такої сигналізації можна звернутися в поліцію охорони або приватну охоронну фірму.

У разі, якщо в квартиру все-таки проникли злодії (наприклад, вхідні двері квартири відчинені, замок зламаний), негайно звертайтеся до поліції і в жодному випадку не заходьте до приміщення: можна не тільки знищити сліди злочинців, але й натрапити на них самих.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую