ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Красилові суд призначив покарання водієві, який пив пиво перед поліцейськими

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 993 1
Попри намагання уникнути відповідальності суд таки призначив покарання водієві, що пив пиво перед поліцейськими
Попри намагання уникнути відповідальності суд таки призначив покарання водієві, що пив пиво перед поліцейськими. Фото: www.unian.ua

Чоловік намагався уникнути відповідальності.

Красилівський райсуд призначив штраф чоловіку, який пив пиво перед поліцейськими. Як повідомляють в апеляційному суді області, охоронець одного з агропідприємств району намагався уникнути покарання і просив про перенесення розгляду справи.

«Вночі 29 березня 2018 року авто, за кермом якого був правопорушник, зупинили поліцейські. Чоловік вийшов з автівки і почав демонстративно пити пиво ще до медогляду і встановлення стану алкогольного сп’яніння. Після дослідження відеодоказу в суді ці факти підтвердилися. Власне, як і те, що чоловік хотів уникнути відповідальності, не з’являючись на судові засідання і подаючи клопотання про їх перенесення», - зазначають в апеляції.

Додають, що чоловік аргументував свою відсутність тим, що лежить у лікарні й за станом здоров’я прийти до суду не може. Утім, за словами лікарів, його стан дозволяв відлучатися з медустанови. Тож неявку без поважних причин на судове засідання, призначене за два дні до спливу строків розгляду справи, суд оцінив як спробу уникнути відповідальності за вчинене – і розглянув її за відсутності правопорушника.

Чоловіка визнали винним у вчиненні правопорушення передбаченого частиною 4 статті 130 КупАП – вживання водієм транспортного засобу алкоголю після зупинки на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженої особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного сп’яніння. Обвинувачено суд заборонив три роки керувати транспортними засобами та призначив сплатити 20400 гривень.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 12.07.2018 12:14

Простих людей наказують, а вот Михайла Кривака. Секретаря міськ ради не можуть. І де тут справедливість???

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята