ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

В останні дні літа шахраї добряче поживилися за рахунок подолян

Яна КУШНІР Кримінал 752
Поліцейські в черговий раз закликають громадян бути обачними та нікому не повідомляти свої персональні дані
Поліцейські в черговий раз закликають громадян бути обачними та нікому не повідомляти свої персональні дані. Фото: pingvin.pro

Двоє хмельничанок та кам’янчанин загалом втратили 43 тисячі гривень.

28 серпня до хмельничанки зателефонувала невстановлена особа та під приводом купівлі кофти-вишиванки, оголошення про продаж якої було розміщено в мережі інтернет, шахрайським шляхом заволоділа 13 500 гривень. Жінка перерахувала гроші за допомогою терміналу самообслуговування на вказаний їй рахунок, натомість нічого не отримала, повідомляє прес-служба Нацполіції у Хмельницькій області.

Схожий випадок стався 29 серпня близько у Кам’янці-Подільському. До місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа та, під приводом продажу ноутбука шахрайським шляхом заволоділа 9000 гривень, які чоловік перерахував на банківську картку.

А 31 серпня знову у Хмельницькому до місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування банківської картки, випитавши її персональні дані, шахрайським шляхом заволоділа з рахунку 20 500 гривень.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас