ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Знімав гроші без картки: у Летичеві за крадіжку з банкомату судили неповнолітнього

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1190
Знаючи ПІН-код, хлопець знімав чужі гроші за допомогою функції «Зняти гроші без картки»
Знаючи ПІН-код, хлопець знімав чужі гроші за допомогою функції «Зняти гроші без картки». Фото: pogliad.ua

За два місяці сума вкраденого склала 770 гривень.

Летичівський районний суд звільнив від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.1 ст. 185 КК України – «Крадіжка», 17-річного жителя Віньковеччини і застосував до нього примусові заходи виховного характеру. До досягнення повноліття він перебуватиме під наглядом матері та матиме обмежене дозвілля.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, суд встановив, що телефоном юнака в банку попросила скористатися тамтешня відвідувачка. Її гаджет розрядився, тож сказала, аби необхідну інформацію для відкриття карткового рахунку працівники установи скинули на його номер. Від вересня 2016 до травня 2017 року молодий чоловік справно повідомляв дівчині, коли на карточку приходила стипендія. Та згодом це робити перестав, а тим часом сам, знаючи ПІН-код, знімав її гроші за допомогою функції «Зняти гроші без картки». За два місяці сума вкраденого склала 770 гривень.

У судовому засіданні законний представник неповнолітнього – матір – та його захисник попросили звільнити хлопця від кримінальної відповідальності та відправити під нагляд матері. Потерпіла й прокурор не заперечували.

«Хлопець, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, у вчиненому щиро розкаявся, за місцем проживання та навчання характеризується позитивно, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, спричинені збитки відшкодував, проживає у повноцінній сім‘ї, на сьогодні мати неповнолітнього обвинуваченого має можливість впливати на сина та його поведінку», - ідеться в ухвалі Летичівського районного суду, яка ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційного суду області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята