ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

З кулаками на поліцейських: так захищав пасинка, що сам потрапив на лаву підсудних

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 823
Кілька спроб вгомонити розлюченого нетверезого чоловіка результатів не дали
Кілька спроб вгомонити розлюченого нетверезого чоловіка результатів не дали. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловіка після кількох попереджень його взяли у кайданки.

Білогірський районний суд визнав винним чоловіка, обвинуваченого за інкримінованою йому ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків).

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, під час одного з весняних свят троє поліцейських патрулювали Білогірський район. У селі Жемелинці Білогірського в правоохоронців підозру в них виклало авто, водій якого, помітивши правоохоронців, з’їхав на узбіччя. Поліцейські запідозрили водія у керуванні автомобілем нетверезим, після усіх формальностей почали готувати матеріали про адмінправопорушення за ст. 130 КУпАП.

«У цей час на підтримку водієві прибіг його вітчим. Достеменно знаючи, що перед ним поліцейські, котрі виконують свої професійні обов’язки, почав до них нецензурно лаятися, шарпати за одяг та штовхати. Кілька спроб вгомонити розлюченого нетверезого чоловіка результатів не дали, тож після кількох попереджень його взяли у кайданки», - йдеться у повідомленнні.

Білогірський районний суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у виглді 2550 гривень штрафу (150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята