ye-logo.v1.2
21 Січня, 2019

Три роки у в’язниці може провести 64-річна віньківчанка за вирощування маку

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 418
Жінка виростила 471 рослину маку
Жінка виростила 471 рослину маку. Фото: ar.volyn.ua

Жінка своєї провини не визнає.

Віньковецький районний суд виніс вирок 64-річній жінці, яка протягом квітня-серпня минулого року виростила майже пів сотні рослин маку. За висновками експертів, цей мак містить наркотично активні алкалоїди опію - морфін, кодеїн і відноситься до виду рослин "мак снодійний".

"Не визнала своєї провини і не покаялась, але знаходить свої дії правильними… тому може продовжити свої протиправні дії, перебуваючи на свободі, – повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду. - Окрім того, під час огляду прибудови до господарського приміщення поряд із цією присадибною ділянкою, правоохоронці знайшли й вилучили більше 3 кг 300 г макової соломки".

Жінку обвинувачують за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин) та за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (дії, вчинені особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтею 310 цього Кодексу, предметом яких були наркотичні засоби у великих розмірах). Суд засудив її до 3 років за гратами.

Як йдеться у повідомленні, вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео