ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Мешканець Деражні, вийшовши з тюрми, взявся «за старе»

Кримінал 1715
Мешканцю Деражні доведеться провести за гратами понад 5 років
Мешканцю Деражні доведеться провести за гратами понад 5 років. Фото: mysoutex.com

Тепер йому доведеться знову відправитися за грати.

Деражнянський районний суд виніс вирок місцевому жителю, який в жовтні 2017 року умовно-достроково був випущений на волю. За плечима чоловіка було декілька судимостей, і, він «заробив» нову.

У вересні минулого року в селі Нижнє Деражнянського чоловік викрав з підсобного приміщення шліфувальну машину, перфоратор, дриль. А через декілька днів у Деражні за декілька годин «потягнув» з одного будинку місцевого жителя DVD-програвач, іншого – електирчну дриль. Потім скоїв ще ряд крадіжок.

Вже в жовтні він проник до приміщення гаража, звідки викрав бензопилу та бензокосу. Намагався винести викрадені речі з господарства, проте був помічений господарем. Довелося тікати, кинувши викрадене. А згодом чоловіка затримали правоохоронці.

У суді обвинувачений зізнався у своєних злочинах та пояснив, що немав постійної роботи, через що перебував у скрутному матеріальному становищі. Тому, власне, і займався протиправним.

Рішенням суду чоловіка позбавили волі на 5 років. Але, враховуючи, що він має попередній невідбутий термін покарання, то засудженому призначили 5 років та 8 місяців позбавлення волі. Єдине, що вирок поки що не набрав законної сили.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую