ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

На Хмельниччині чоловік здійснив крадіжок майже на півмільйона гривень

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2203
Серійний злодій здійснив крадіжок майже на півмільйона гривень
Серійний злодій здійснив крадіжок майже на півмільйона гривень. Фото: shepetivka.com.ua

Обвинувачений знаходиться під вартою.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним раніше судимого чоловіка у кількох крадіжках і призначив покарання у виді позбавленні волі на строк 6 років. Як пише «Сайт міста Шепетівка», на користь 5 потерпілих стягнуто 315 274 гривень матеріальної шкоди та на користь 3 потерпілих стягнуто 15 000 гривень моральної шкоди.

«Згідно з вироком, раніше судимий чоловік 10 жовтня 2017 року віджав металопластикове вікно, проник у середину приміщення приватного підприємства, де у службових кабінетах директора та бухгалтера викрав майно і гроші на загальну суму 152 381 гривень. А вночі 10 січня 2018 року віджав металопластикове вікно на першому поверсі багатоповерхівки і викрав майно та гроші на загальну суму 23 533 гривні», - йдеться у повідомленні.

Вночі 13 січня 2018 року чоловік проник у приміщення громадської організації «Шепетівська спілка ветеранів Афганістану» і викрав гроші та майно на суму 114 793 гривні. А 7 лютого 2018 року обвинувачений відірвав частину металевої решітки вікна в магазині, що у м. Шепетівка, та викрав майно, продукцію та грошові кошти на загальну суму 12 998 гривень.

«Надалі, 16 лютого 2018 року, чоловік проник в інше приміщення магазину, звідки викрав майно та грошові кошти на суму 27 807 гривень. 25 лютого 2018 року – намагався обікрасти квартиру. Підозрюваний викрав золоту сережку, поклав її у праву кишеню куртки та мав намір покинути приміщення квартири. Однак, не мав можливості розпорядитися викраденим, оскільки був виявлений на місці вчинення злочину працівниками поліції», - зазначає «Сайт міста Шепетівка».

Обвинувачений винним себе у вчиненні злочинів визнав частково. Суд за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначив покарання у виді позбавленні волі на строк 6 років.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую