ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Вкрали автівку, щоб селом покататися

Олександр НІКІТІН Кримінал 1137 1
Вкравши ВАЗ-2103, засуджені хотіли покататися селом, але заїхали в сніг і кинули автівку
Вкравши ВАЗ-2103, засуджені хотіли покататися селом, але заїхали в сніг і кинули автівку. Фото: ілюстрація до новини youtube.com

Двох мешканців Віньковеччині судили за незаконне заволодіння тарнспортним засобом.

Автомобіль «ВАЗ-2103» зник із подвір'я мешканця села Дашківці Віньковецького району ввечері шостого січня. Утім, його невдовзі знайшли. Як, власне, і тих, хто його вкрав.

Як встановив суд, 6 січня цього року приблизно о 22.00 двоє молодиків вирішили покататися на автівці селом. Проникнувши на територію домоволодіння потерпілого, один із обвинувачених сів в автівку. Пошкодивши систему запалювання, з'єднавши її електропроводи між собою, завів «Жигулі». Інший обвинувачений відкрив ворота, сів до товариша та поїхали селом.

Однак, як пояснив у суді один із молодиків, на вулиці Затонського автомобіль заїхав у сніг і вони його кинули. Наступного дня наче хотіли повідомити про це у відповідні органи, але зранку до нього приїхали працівники поліції, яким вже і довелося давати свідчення.

Віньковецький районний суд визнав обох винними та призачив покарання – 5 років позбавлення волі. Водночас, обох звільнив від відбування покарання з випробуванням з установленням іспитового строку на півтори роки. Рішення ще не набрало законної сили.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Соколик 04.02.2019 10:15

Типичное сельское преступление

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую