ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Керівника комунального підприємства позбавили волі за розтрату

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1050
На Хмельниччині за корупційне правопорушення керівника комунального підприємства засуджено до 2 років позбавлення волі
На Хмельниччині за корупційне правопорушення керівника комунального підприємства засуджено до 2 років позбавлення волі. Фото: vinbazar.com

Чоловік вчинив корупційне правопорушення.

У суді доведено вину керівника одного з комунальних підприємств міста Нетішина у вчиненні корупційного правопорушення. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«Встановлено, що, зловживаючи своїм службовим становищем, посадовець розтратив кошти очолюваного комунального підприємства в розмірі 23 тисячі гривень. Окрім цього, щоб отримати кваліфікаційний сертифікат, який надав йому можливість займатись професійною діяльністю з технічної інвентаризації нерухомого майна, керівник здійснив службове підроблення. Не маючи необхідного стажу роботи за фахом, чоловік надав до відповідної комісії копію трудової книги з недостовірними відомостями щодо займаної ним посади», - зазначають у прокуратурі.

Нетішинський міський суд призначив чоловіку покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 2 роки.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую