ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Шепетівчанина суд покарав за грабіж у будинку названого брата

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 851
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. Фото: magnolia-tv.com

Інцидент стався посеред ночі.

Шепетівський міськрайонний суд за пограбування помешкання названого брата покарав місцевого мешканця. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, обвинувачений тільки у січні 2019 року звільнився з місць позбавлення волі й за два місяці знову вчинив злочин.

«Чоловік відбував покарання за грабіж, а 10 березня 2019 року, пошкодивши вікно, проник у будинок в селі Білокриниччя Шепетівського району, де жила його колишня опікунка, а нині – її син із сім’єю. На очах у дружини названого брата викрав три мобільні телефони, зарядний пристрій – та, відштовхнувши жінку, вийшов з хати», - йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні вину визнав, пояснив, що до названого брата приїхав пожити. Коли йому ніхто не відчинив, розбив вікно і заліз до хати. Господарів, що саме спали, будити не став, зібрав усі телефони, а коли жінка почала кричати до нього – втік.

«Обвинувачений характеризується, як особа яка веде антигромадський та бродячий спосіб життя, постійного місця проживання не має, раніше судимий. Враховуючи дуже високу ймовірність вчинення повторного правопорушення, орган пробації дійшов висновку, що його виправлення без позбавлення або обмеження волі може становити високу небезпеку для суспільства», – зазначено у вироку суд.

Враховуючи це, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую