ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Дунаївцях судили чоловіка, який викрав «Мерседес» та розбив його

Кримінал 1825
Чоловік викрав Мерседес Спринтер, завівши його запасними ключами, які були в бардачку авта
Чоловік викрав Мерседес Спринтер, завівши його запасними ключами, які були в бардачку авта. Фото: ілюстративне з autocentre.ua

Він визнав свою провину.

Дунаївецький районний суд розглянув справу обвинувачення місцевого мешканця у незаконному заволодінні автомобіля. Чоловікові загрожувало до п’яти років позбавлення волі. Утім, суд вирішив не відправляти його за грати, а обмежити волі на три роки.

Як встановив суд, рішення якого опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень, чоловік викрав «Мерседес Спрінтер», який належить його знайомому, 13 червня цього року в Дунаївцях. Авто було незачиненим, а в бардачку був запасний ключ, яким обвинувачений і запустив двигун та поїхав дорогами Дунаївець. Щоправда, не далеко. Він не впорався з керуванням, з’їхав на узбіччя, де автівка вдаралися у металевий каркас вказівника. Чоловік намагався завести двигун і продовжити рух, однак не зміг цього зробити і, побачивши, що до місця ДТП наближаються очевидці, втік.

В судовому засіданні обвинувачений винуватим себе у вчиненому визнав повністю та заявив, що щиро кається.

Потерпілий же розповів, що припаркував своє авто біля складських приміщень, які йому належать. А приблизно о 4.50 ранку виявив пропажу автомобіля. Обвинувачений пробачення в нього не попросив та й витрати не відшкодував. Утім, при призначенні покарання покладається на розсуд суду.

А суд постановив – визначити чоловіка винним та обмежити його волі на три роки. Але цей вирок ще може бути оскаржений.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую