ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

У Волочиську засудили неповнолітнього, винуватого у смерті свого однокласника

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 8285
Внаслідок підліткових пустощів трапилася трагедія
Внаслідок підліткових пустощів трапилася трагедія. Фото: ілюстративне fyne.co.uk

Хлопця звинуватили у вбивстві з необережності.

Подія відбулася в одній з шкіл у квітні минулого року. Як повідомляють у Волочиському районному суді, через дитячі пустощі загинув школяр.

«Учень 9 класу під час перерви жартуючи запропонував своєму однокласникові провести додому дівчину, яка йому подобалася. Зніяковівши, потерпілий жартома спробував вдарити однокласника ногою, проте останній відхилився від удару. Продовжуючи підліткові пустощі, потерпілий кинув каштаном йому в обличчя. Останній помітив на підлозі декоративну дерев'яну писанку та, не маючи наміру на спричинення потерпілому тяжких тілесних ушкоджень, не усвідомлюючи суспільної небезпеки своїх дій, взяв її у руку і кинув у сторону потерпілого», - зазначають у пресслужбі суду.

Обвинувачений випадково влучив йому в скронево-тім'яну ділянку голови, чим заподіяв тілесні ушкодження. У травмованого хлопця був крововилив під м'якими покривами голови в скроневій ділянці та забій головного мозку.
«Після отриманого удару потерпілий на декілька секунд оперся руками на підвіконник та, підійшовши до дверей класу, присів і відразу впав на підлогу, втративши на декілька хвилин свідомість. Прийшовши до свідомості, неповнолітній присів за свою парту та із початком уроку розпочав виконувати надане учителем завдання, не висловлюючи скарг на самопочуття», - додають у суді.

Проте під час уроку стан хлопця погіршився. Йому надали першу медичну допомогу і доставили до Волочиської центральної районної лікарні. Того ж дня його госпіталізували до реанімаційного відділення. Однак, за два дні потерпілий помер.

«Оскільки особа, яка вчинила вбивство з необережності, на момент вчинення суспільно-небезпечного діяння не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність, то до нього 16.09.2019 судом було застосовано примусові заходи виховного характеру. Також вирішено стягнути на користь потерпілих по 50 000 гривень кожному в рахунок відшкодування моральної шкоди», - повідомили районному суді.

Ухвала суду законної сили не набрала та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня її проголошення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую