ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

У Хмельницькому покарали чоловіка, який зламав палець літній жінці

Андрій ЯЩИШЕН Кримінал 501
Обвинувачуваний має сплатити потерплій 25 тисяч гривень за завдану моральну шкоду
Обвинувачуваний має сплатити потерплій 25 тисяч гривень за завдану моральну шкоду. Фото: ілюстративне lb.ua

Словесний конфлікт закінчився нанесенням тілесних ушкоджень.

Згідно з вироком Хмельницького міськрайонного суду, подія сталася 2 вересня цього року на території одного з приватних домогосподарств обласного центру. Під час словесної перепалки обвинувачуваний умисно схопив жінку за руки і перегнув їй пальці. У результаті цього вона отримала перелом.

«Близько 18-ї години, вийшовши на свою городню ділянку, жінка побачила на ній сім’ю обвинувачуваного. В них стався конфлікт. Обвинувачуваний силою викрутив пальці її правої руки. Жінка почула, що в пальцеві щось хруснуло, і відчула різкий біль. Лише після того чоловік її відпустив. У травмпункті Хмельницької міської лікарні потерпілій діагностували перелом пальця й наклали гіпс», — йдеться у судовому вироку з посиланням на свідчення потерпілої.

Як далі йдеться у вироку, один зі свідків розповіла, що конфлікт стався, бо обвинувачуваний ходив через ділянку потерпілої. Крім того, свідок обурилася, що чоловік зі сім’єю кривдили жінку похилого віку.

Обвинувачуваному інкримінували частину 1 статті 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). В судовій залі він визнав свою провину.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд призначив обвинувачуваному обмеження волі на один рік та шість місяців. Проте орган правосуддя звільнив його від відбування основного покарання, встановивши випробувальний термін на один рік. Крім того, чоловік має сплатити потерплій 25 тисяч гривень за завдану моральну шкоду.

Вирок не набув остаточної сили й може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському на сотні тисяч оштрафували будівельне підприємство

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую