ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підприємця судитимуть за привласнення коштів на ремонт школи в Ізяславському районі

Кримінал 1559
Справу привласнення коштів розлядатиме суд
Справу привласнення коштів розлядатиме суд. Фото: www.ukrinform.ua

Підозрюваному інкримінують заволодіння третиною мільйона гривень.

На Хмельниччині судитимуть директора підприємства, якого підозрюють у заволодінні грошима виділеними з бюджету на ремонт школи. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«У липні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА та керівником товариства укладено договір про проведення ремонту будівлі (термомодернізації) навчально-виховного комплексу. Згідно з домовленостями вартість робіт, визначених кошторисною документацією, склала 5,5 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі кажуть, що взяті на себе зобов’язання підрядник у повному обсязі не виконав. Окрім того, до офіційних документів про виконання будівельних робіт директор товариства вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, внаслідок чого завищив їх вартість на суму майже 390 тисяч гривень якими заволодів.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах), частиною 2 статті 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую