ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому суд виніс вирок жінці, яка намагалася продати власних дітей

Кримінал 2178
Жінка мала намір продати своїй дітей за 35 тисяч доларів
Жінка мала намір продати своїй дітей за 35 тисяч доларів. Фото: Нацполіції області

Жінку затримали у червні минулого року в селищі Вовковинці Деражнянського району.

Хмельницький міськрайонний суд засудив жінку, яка намагалася продати двох малолітніх дітей, до 4 років позбавлення волі. Вирок оприлюднений в Єдиному реєстрі судових рішень.

Подія мала місце у червні минулого року в селищі Вовковинці Деражнянського району. Тоді співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області отримали оперативну інформацію, що 27-річна жінка підшукує покупця для продажу 5-річної дівчинки та 7-річного хлопчика. Зловмисниця вирішила продати дітей за 35 тисяч доларів. Затримали її під час отримання нею частини вказаних коштів в розмірі 10 тисяч доларів та 10 тисяч гривень.

В ході досудового слідства була проведена судово-психіатрична експертиза. За її висновком, психічним захворюваннями або недоумством жінка не страждає і на страждала на момент вчинення інкримінованого їй злочину. В період вчинення злочину жінка могла усвідомлювати свої дії та керувати ними.

У матеріалах також йдеться, що суд врахував, що обвинувачена вперше притягується до кримінальної відповідальності, у вчиненому щиро розкаялася та повністю визнала свою вину, що пом'якшує їй покарання.

«Суд приходить до висновку, що виправлення обвинуваченої та запобігання вчинення нею нових злочинів можливе лише за умови ізоляції від суспільства і їй слід призначити покарання у виді позбавлення волі, без конфіскації майна», - йдеться у документах суду.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення вироку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую