ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому викрили підпільний гральний заклад

Кримінал 2151
У Хмельницькому викрили ще один підпільний гральний заклад
У Хмельницькому викрили ще один підпільний гральний заклад. Фото: ілюстративне grandcasinobiloxi.com

Клієнтів приймали за попереднім дзвінком.

Днями, 11 січня, у Хмельницькому було викрито підпільний гральний заклад. Він працював без будь-яких зовнішніх розпізнавальних ознак, а клієнтів приймав за попереднім дзвінком. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

«За результатами санкціонованого судом обшуку в приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено одинадцять одиниць комп’ютерної техніки, десять клубних карт, відеореєстратор, касовий апарат, мобільний телефон, - йдеться у повідомленні. - Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено».

Здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення – зайняття гральним бізнесом. На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для накладення на вилучене майно арешту та встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Нагадаємо, нещодавно виявили ще один підпільний гральний заклад у Кам'янці-Подільському.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую