ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Шепетівський грабіжник може сісти за ґрати на чотири роки

Кримінал 717
4 роки за гратами може провести шепетівчанин, що серед дня пограбував жінку
4 роки за гратами може провести шепетівчанин, що серед дня пограбував жінку. Фото: kremen.today

Чоловік серед дня пограбував жінку.

Шепетівський міськрайонний суд призначив покарання чолі оку який на вулиці пограбував жінку. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«За вироком, 28 жовтня минулого року близько першої години дня у середмісті Шепетівки 41-річний місцевий житель на тротуарі умисно плечем штовхнув жінку, що ішла навпроти. Та так, що та впала, вдарившись об асфальт. Тим часом чоловік вихопив у неї сумку й кинувся втікати. Як згодом сам пояснить у суді, зрозумів, що вкраденим скористатися не зможе, тож викинув сумку на узбіччя й побіг далі», - йдеться у повідомленні.

Пограбована жінка підтвердила, що того дня мало не позбулася своєї сумки з 300 гривнями, телефоном і паспортом, отримала тілесні ушкодження, але запевнила, що грабіжника вибачила.

Однак, обираючи вид і міру покарання, суд серед іншого врахував, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин, крім того, вже має судимість за крадіжку. Суд прийшов висновку, що його виправлення без позбавлення або обмеження волі може становити небезпеку для суспільства. Тому чоловіку призначили чотири роки позбавлення волі й визнали винним у вчинені у грабежі, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую