ye-logo.v1.2

Хмельницький суд виніс вирок блогеру Артуру Сороченку

Кримінал 5554
Суд над Артуром Сороченком тривав з осені 2019 року
Суд над Артуром Сороченком тривав з осені 2019 року. Фото: з архіву редакції

Він повністю визнав свою провину.

Вчора, 14 квітня, Хмельницький міськрайонний суд поставив крапку у справі Артура Сороченка або ж блогера «Квадрата». Його звинувачували у побитті учасника російсько-української війни Володимира Баули. Справа тривала майже два роки й вчора орган правосуддя виніс свій вирок.

Згідно з текстом вироку, точна дата побиття Володимира Баули залишається невідомою. Вказано, що подія сталася близько дев’ятої ранку в першій половині липня 2019 року у Хмельницькому на вулиці Свободи, 1А.

«Обвинувачуваний з хуліганських мотивів підійшов до потерпілого й почав виражатися до нього нецензурною лайкою, що знімав на мобільний телефон. Далі Артур Сороченко безпричинно завдав Володимиру Баулі чотири удари по голові долонею та один удар ногою в живіт. Таким чином він завдав потерпілому болю, не спричинивши йому тілесних ушкоджень», — зазначено у вироку.

Тому Артура Сороченка звинуватили у хуліганстві, тобто за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України.

Зрештою Артур Сороченко визнав свою провину та розкаявся у вчиненому. Й Хмельницький міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді шести місяців арешту. У термін відбування покарання йому буде зараховано попереднє ув’язнення з 17-го до 21 серпня 2019 року. Речові докази та застава йому будуть повернені.

Наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже на нього можна подати апеляцію впродовж тридцяти днів.

Нагадаємо, суд над Артуром Сороченком тривав з осені 2019 року. Розгляд справи часто затримувала його відсутність на засіданнях. Нечасто на них ходив й Володимир Баула.

У грудні минулого року Хмельницький міськрайонний суд повернув обвинувачуваний акт прокуратурі, адже через законодавчі зміни дії Артура Сороченка вже кваліфікувалися не як кримінальне правопорушення, а як кримінальний проступок.

Також нагадаємо, що у вересні цього року в Бердичеві Житомирської області працівники поліції затримали членів угруповання, які незаконно утримували громадян проти їх волі. До його складу входив й Артур Сороченко. Правоохоронці стверджують, що зловмисники проводили прямі трансляції, під час яких били своїх жертв, і за це отримували кошти. Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області 12 вересня обрав запобіжний захід Артурові Сороченку у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: Симчишин прокоментував ситуацію з киснем у хмельницьких лікарнях

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую