ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Заперечував російську агресію: радника одного з міських голів Хмельниччини судитимуть за колабораціонізм

Кримінал 2182
У прокуратурі не уточнюють, про яку саме міську раду йдеться
У прокуратурі не уточнюють, про яку саме міську раду йдеться. Фото: ілюстративне freepik.com

Йому загрожує лише позбавлення права обіймати певні посади.

Хмельницька обласна прокуратура направила до суду обвинувачення щодо радника одного міських голів краю. Його звинувачують у колабораційній діяльності.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної прокуратури, подія сталася у квітні цього року в стінах виконавчого комітету одної з міських рад. Під час обговорення війни чоловік публічно заперечив факт збройної агресії російської федерації проти України.

У прокуратурі не уточнюють, про яку саме міську раду йдеться. Лише відомо, що вона діє на території Хмельницького району, адже справу розслідували слідчі Хмельницького райуправління поліції.

Радника судитимуть за частиною статті 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про заперечення збройної агресії проти України, окупацію її територій і заклики підтримати дії чи рішення держави-агресора. Тож чоловіку загрожує лише позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном від 10 до 15 років.

Читайте також: Перейшли на бік ворога: СБУ викрила трьох зрадників з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую