ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мешканець Хмельниччини, який вбив знайомого за підтримку російської агресії, отримав дев’ять років в’язниці

Кримінал 2560
Обвинувачений знав, що в нього дуже гострий ніж
Обвинувачений знав, що в нього дуже гострий ніж. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Чоловік зарізав знайомого, коли вони розпивали горілку разом.

На Хмельниччині засудили до дев’яти років ув’язнення чоловіка за вбивство знайомого, який словесно підтримував російську агресію стосовно України. Про це йдеться у вироку Славутського міськрайонного суду.

Як раніше писав сайт “Є”, 12 травня у селі Головлі Шепетівського району під час застілля житель Нетішина зарізав господаря будинку. Після скоєного одразу втік. Однак правоохоронці впродовж кількох годин змогли його знайти та затримати.

Тепер суд встановив, що обвинувачений був у відпустці і вирішив поїхати на дачу, яка знаходиться в селі Нижні Головлі Шепетівського району Хмельницької області. В день, коли сталося вбивство, обвинувачений випив вдома горілки почерзі з різними знайомими - всього близько 200 грамів.

Вже ввечері він вирішив піти в кінець вулиці нарізати кропиви для худоби, а один з його товаришів по чарці сказав, що планує зайти ще до одного з місцевих мешканців. Обвинувачений взяв свій господарський ніж та півтора літрову пластикову пляшку, в якій ще залишилася горілка і вони разом зпішли в кінець вулиці, де побачили місцевого мешканця. Той був на своєму подвір’ї і, побачивши горілку, запропонував чоловікам випити в нього, на що вони погодилися.

Так уже втрьох почали розпивати спиртні напої. За деякий час знайомий обвинуваченого пішов додому і той залишився з власником будинку вдвох далі чаркувати.

“В ході розмови між ними виникла сварка через російську агресію до України. Загиблий говорив, що схвалює дії російської сторони, обвинувачений в свою чергу виразив своє невдоволення та осуд власника будинку за його прихильність. Господар подвір’я піднявся зі стільця і почав шарпати його за плечі. Обвинуваченому це не сподобалося і він схопив ніж, який лежав на столі і піднімаючись зі стільця наніс один удар в тулуб”, - йдеться в ухвалі суду.

За словами обвинуваченого, він кинув ніж на підлогу і нахилився до потерпілого, останній пробормотів в його сторону нецензурні слова і замовчав.

Злодій подумав, що можливо потерпілий заснув, тому одразу вийшов з будинку і пішов до себе додому. Вдома був один і чекав на приїзд працівників поліції, оскільки розумів, що “накоїв біди”.

Обвинувачений заявив, що на допомогу він нікого не кликав, першу медичну допомогу не надавав. Оскільки мобільного телефону у нього із собою не було, то швидку допомогу він також не викликав. Він вважав, що скоро повернеться дружина потерпілого і сама викличе швидку допомогу та поліцію. З моменту скоєного і до приїзду працівників поліції пройшло близько 2-х годин. За цей час він просто був вдома, нікого не бачив, ні до кого не дзвонив і взагалі ні з ким не спілкувався. Свій стан сп'яніння в той день оцінював як середній. Про те, що лезо його ножа було дуже гостре він знав достовірно, оскільки самостійно точив ніж для господарських цілей.

В результаті суд засудив обвинуваченого до дев’яти років ув’язнення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую