ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мешканка Хмельниччини, яка оголилася на порносайті, отримала два роки в’язниці умовно

Кримінал 3537
Дівчину засудили за створення порнографії
Дівчину засудили за створення порнографії. Фото: ілюстративне varta1.com.ua

Дівчину, яка оголялася на веб-камеру, засудили за створення порнографії.

Суд засудив до двох років ув’язнення умовного мешканку Кам’янця-Подільського за створення та розповсюдження порнографії. Про це йдеться у вироку Кам`янець-Подільського міськрайонного суду.

Дівчину засудили за те, що у лютому 2022 року, вона зареєструвалася на одному з порнографічних сайтів. Після чого, дівчина в режимі реального часу спілкувалася з відвідувачами сайту, крім того, вона оголилася та на веб-камеру демонструвала свої статеві органи, торкалась їх за допомогою рук та інших предметів.

Дівчину звинуватили у виготовленні та розповсюджені відеопродукцію порнографічного характеру. В результаті суд визнав її винною.

Тож, обвинувачену засудили до двох років позбавлення волі, однак звільнили від покарання з відстрочкою вироку на рік.

Крім того, дівчина має сплатити 12500 гривень на користь держави за проведення експертиз.

Нагадаємо, що у червні на Хмельниччині засудили вчителя, який завантажив на ноутбук та зберігав у себе дитячу порнографію.

Крім того, суд визнав винним співробітника Чорноострівської селищної ради, який на власному комп'ютері зберігав сотні світлин та десятки відео дитячої порнографії. Чоловіка засудили до року обмеження волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую