ye-logo.v1.2

Діти з рідкісними захворюваннями потребують допомоги!

Допомога 2552
надане благодійним фондом.
Фото: надане благодійним фондом.

Благодійний фонд “Дихай вільно!” просить усіх охочих допомогти фінансово, морально та усіма можливими способами.

 Благодійний фонд “Дихай вільно!” створений для всебічної допомоги сім'ям, в яких є особи з муковісцидозом або іншими важкими захворюваннями.
Муковісцидоз — найпоширеніше спадкове захворювання. Воно вражає всі внутрішні органи, що виділяють слиз, в першу чергу, легені та травну систему. У нашій країні носієм цього гена є кожен двадцятий мешканець. Якщо чоловік та жінка — носії, то з ймовірністю 25% в них може народитися хвора дитина.
За офіційними даними, в Україні на муковісцидоз хворіють близько тисячі чоловік, неофіційно їх набагато більше. Раніше це була дитяча хвороба, що неминуче призводила до смерті. Нещодавно її навчилися лікувати, і люди з таким діагнозом можуть, як і хворі на діабет, вести повноцінне життя завдяки підтримуючому дороговартісному лікуванню.
За словами голови благодійного фонду Анастасії Ткачук, у розвинутих країнах проблеми лікування муковісцидозу вирішуються за допомогою цільових державних програм та спеціальних фондів. В Україні ж вони мінімальні та й існують тільки на папері. Хворі не отримують життєво необхідних медикаментів.
“Просимо усіх, хто має можливість, допомогти матеріально, медикаментами, іграшками, канцелярією, придбати інгалятори, спецхарчування. Якщо ви власник фірми або ваш колектив хоче займатись благодійництвом, якщо ви маєте бажання розмістити благодійну скриньку на своєму підприємстві, якщо маєте ідеї, як ми можемо розвивати нашу діяльність, якщо хочете робити добру справу — станьте нашим волонтером. Маєте юридичну, медичну освіту, здатні створити сайт для нашого фонду та займатись його розвитком, просто маєте бажання якось нам допомогти — зробіть це!” - закликає голова фонду Анастасія Ткачук, у якої син теж хворий на муковісцидоз.
Також фондівці просять відгукнутися людей, які часто їздять у Москву, Європу та США. Адже там можна придбати деякі ліки, яких немає в Україні.

Координати благодійного фонду “Дихай вільно”:
Тел. (068)328-38-34,
e-mail dreadnout313@gmail.com, breathfree.ua@gmail.com.
Група у соцмережі https://vk.com/club67835925,
Розрахунковий рахунок у Приватбанку: 26004052419752.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую