ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Хмельничани зібрали медикаменти для наших військових

Допомога 3325
надані фондом «Центр Добриня»
Фото: надані фондом «Центр Добриня»

Хмельницький обласний благодійний фонд “Центр Добриня” спільно з Хмельницькою міською першою аптекою № 1 декілька днів тому започаткували акцію збору медичних препаратів для наших військовослужбовців.

У Аптеці №1 було розміщено кошик для збору ліків, куди в будь-який час усі бажаючі долучитися до акції могли покласти будь-яку допомогу, пов'язану з медициною. Лише за перші два дні хмельничани принесли стільки ліків та предметів особистої гігієни, що вони ледь умістилися у шість величезних коробок. При цьому поруч із недорогими препаратами протизастудними, противірусними, жарознижувальними, антисептиками люди купували дорогі гемостатичні губки, які зазвичай застосовують при важких пораненнях. Всі зібрані медикаменти були передані батальйону територіальної оборони Хмельницької області, який 1 липня відправився у зону АТО.
“Акція зі збору ліків проходитиме на постійній основі, тому долучитися до неї можна і нині, каже куратор Володимир Витишин. Чим допомогти армії запитуйте на касах у Аптеці №1. Вам нададуть консультацію, що краще придбати в межах суми, яку ви можете пожертвувати на допомогу військовослужбовцям. Наразі ми формуємо індивідуальні аптечки бійця. Сподіваємося, що згодом до акції приєднаються й інші аптеки, але на сьогоднішній день медикаменти для військових можна передати тільки в першій аптеці по вулиці Кам'янецькій”.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую