ye-logo.v1.2

Терміново потрібна допомога 20-річному хмельничанину, аби подолати рідкісну хворобу

Допомога 9335 1
В Андрія рідкісна хвороба
В Андрія рідкісна хвороба. Фото: надане родичами хлопця

Хлопець зараз на лікуванні в Ізраїлі.

 Лікарі виявили у 20-річного хмельничанина Андрія Вармінського рідкісну форму онкології - лімфому Беркітта. На лікування хлопця родина витратила вже всі заощадження і просить небайдужих допомогти врятувати йому життя. У сім’є вже немає коштів, а ще треба десятки тисяч доларів.

Родичі розповідають, що про хворобу дізналися випадково, коли Андрій, повернувшись з Харкова, де навчається, сказав, що погано себе почуває. Під час обстеження медики виявили небезпечну хворобу і нічим не змогли допомогти, розводили руками. Зараз хлопець разом з мамою, на лікуванні в Ізраїлі, де йому поставили діагноз - лімфома Беркітта.

«Він отримує курс хіміотерапії. Ще потрібно пройти кілька курсів і, як сказали лікарі, зробити пересадку кісткового мозку. На це треба багато грошей, а в нас їх немає. Андрій під час навчання був волонтером, а тепер сам потребує допомоги», - каже його сестра Оксана.

Як пояснили рідним лікарі, хвороба лімфома Беркітта поширена в країнах Центральної Африки, Океанії, переважно у дітей. У Європі захворіти нею – рідкість.

Допомогти хмельничанину можна, перерахувавши кошти на рахунки у Приватбанку, поповнення картки 4149 4996 43172115 (у гривнях) батько Вармінський Ігор Валерійович, або 4149 497812839472 (у доларах) – мати Вармінська Наталія.

Коментарі:

Данислпав Донець 27.01.2017 21:54

Шалом! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини! І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5: 4) Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую