ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Допомоги потребує 64-річний хмельничанин, який бореться з раком

Надія СВІНЦІЦЬКА Допомога 1887
Кожен з нас може допомогти Василю Аліфанову подолати важку хворобу
Кожен з нас може допомогти Василю Аліфанову подолати важку хворобу. Фото: lutsk.rayon.in.ua

Щомісяця на лікування чоловік потребує 12 тисяч гривень.

«Життя було нелегким. Чоловік був військовим і ми змушені були часто змінювати місце проживання. Однак, незважаючи ні на що, ми жили в любові та злагоді. Цього року ми святкуємо 44 роки подружнього життя. Вже зовсім скоро – золоте весілля. Однак боюся, що Василь до нього може не дожити», - зі сльозами на очах ділиться хмельничанка Світла Аліфанова.

Жінка розповіла, що її чоловік захворів ще у 2013 році. «Тоді лікарі побачили на лівій нирці невелику пухлинку. Її видали лазером. Однак після операції нам повідомили, що у Василя рак 1-го ступеня. Ми довго лікувалися і думали, що хвороба відступила. На жаль, у 2016 році стан здоров’я чоловіка погіршився. Після консультації лікарів, нам сказали, що хвороба прогресує. Василю було призначені дороговартісні ліки, які коштують 12 тисяч гривень. Їх вистачає на лише на місяць. Щодня, впродовж півтора року мій чоловік змушений пити ці ліки, які зупиняють розвиток хвороби. Вартість необхідних медикаментів для двох пенсіонерів є дуже великою, тому ми змушені звернутися за допомогою до добрих людей», - розповіла Світлана Аліфанова.

Для тих, хто хоче допомогти Василю Михайловичу подолати важку хворобу, може перерахувати кошти на картковий рахунок ПриватБанку: 5168 7573 7453 4503 (на ім’я Аліфанов Василь Михайлович).

Усі необхідні документи, які засвідчують хворобу чоловіка, знаходяться у редакції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую