ye-logo.v1.2

Півторарічному хлопчику з Полонного потрібна допомога

Допомога 8957
Батьки півторарічного Мар
Батьки півторарічного Мар'яна Коберського з Полонного звертаються за допомогою до всіх людей

Він потребує дороговартісного лікування за кордоном.

Важка хвороба дитини – найстрашніше та найважче випробування для батьків. Занепокоєння викликає навіть незначна застуда, але коли йдеться про небезпечні захворювання, свідомість відмовляється сприймати цю інформацію. Батьки хочуть вірити, що це помилка і діагноз неправильний, звертаються до кількох фахівців з проханням перевірити результати обстеження. З’являється безліч страхів: як впоратися, де знайти необхідні кошти на лікування, як не помилитися із вибором лікаря та лікарні, де взяти сили, щоб перенести операцію, а потім – тривалу та болючу терапію. Адже дитина – це наше продовження, її хвороба сприймається значно серйозніше, ніж власна.

Батьки півторарічного Мар’яна Коберського з Полонного звертаються за допомогою до всіх людей, адже нещодавно їхньому синочку поставили страшний діагноз – нейробластома 4 стадії, рак нервової системи. Мама хлопчика ще й досі не може повірити, що це сталося саме з ними. «Він завжди був веселим малюком, жодних серйозних захворювань не було. У Мар’яна є всі необхідні планові щеплення. Раптова підозра на жахливу хворобу збила нас з ніг», – розповідає Ярослава.

«Влітку ми з родиною поїхали на відпочинок. Спочатку все було добре, та через певний час у Мар’янчика підвищилася температура. Ми думали, що це через зміну клімату, адаптацію. Потім температура ставала в норму, а через деякий час знову підвищувалася. Ми повернулися з відпочинку і одразу звернулися у Полонську центральну районну лікарню. Здали всі необхідні аналізи й того ж дня, 22 серпня, почули найстрашніший діагноз, який згодом підтвердився в Хмельницькій обласній дитячій лікарні та в Національному інституті раку. Нейробластома активно росте, тисне на всі внутрішні органи, дитині важко навіть сидіти. Її обов’язково потрібно видалити, лікувати метастази, і все у нас буде добре», – розповідає Андрій, тато малюка.

Наразі хлопчик із мамою перебуває на лікуванні в Барселоні. Батьки дуже сподіваються на небайдужість людей, які допоможуть зібрати кошти, аби вилікувати Мар’яна. Іспанська клініка виставила рахунок 309 389 євро та прийняла дитину за передоплатою 60 000 євро. Кошти збирали усім містом, проте залишається ще внести 249 389 євро. Для багатодітної родини така сума – космічна, а в малюка зовсім немає часу… «Ми ні на секунду не сумніваємося, якби люди знали про наше горе, вони обов’язково б допомогли. Наш синочок – переможець, а любов та віра творять дива», – каже Андрій Коберський.

Вдома на хлопчика чекають два старші братики Владислав та Любомир. Вони впевнені, що Мар’янчик одужає й знову буде щасливий та усміхнений.

В Україні є традиція – діти, які здолали рак, у Всесвітній день онкохворої дитини запускають у небо повітряні кульки. Якщо ви маєте можливість допомогти маленькому Мар’янчику запустити у небо свою кульку, як символ перемоги у важкій хворобі, долучайтеся до збору коштів. Діти чужими не бувають, і дай Боже, щоб дитина одужала. Дитячий вік дає великі можливості для боротьби з онкологічними захворюваннями та у відновленні сил після лікування. Не можна втрачати надію!

Катерина СТУЧІНСЬКА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую