ye-logo.v1.2

«Ви – наші чарівники»: на лікування дворічного хмельничанина зібрали 10 мільйонів гривень

Допомога 3763
Восени минулого року, Дмитрику Шелудьку діагностували рідкісне генетичне захворювання
Восени минулого року, Дмитрику Шелудьку діагностували рідкісне генетичне захворювання. Фото: instagram.com/help_dima_sheludko

Незабаром Дмитрик Шелудько поїде на лікування до Німеччини.

Майже три місяці молода сім’я з Хмельницького збирала кошти на лікування свого дворічного сина Дмитрика, якому поставили страшний діагноз – анемія Франконі.

Долучилися до збору коштів тисячі людей. Були організовані благодійні концерти та ярмарки, акції та розпродажі.

«Ми не вірили, що сума, у розмірі 380 тисяч євро, яку нам виставила німецька клініка, підйомна. Дмитрик – єдиний хворий з таким діагнозом в Україні. Про його страшну хворобу дізналися не лише у нас, а й за кордоном. Саме німецький благодійний фонд перевір такі необхідні 20 тисяч євро. Відтепер збір закритий. Ви – наші чарівники. Наразі ми ведемо переговори з клінікою, аби перерахувати кошти за лікування», - розповів батько Дмитрика Іван Шелудько.

Тепер рідні хлопчика чекають інформації від німецьких медиків, які шукають донора.

«У їхньому реєстрі шість мільйонів донорів. Ми молимося і сподіваємося, що найближчим часом знайдеться людина, яка стане донором для нашого сина», - каже Іван Шелудько.

Наразі самопочуття Дмитрика нестабільне. За словами батька, показники крові постійно падають, як наслідок дитині постійно потрібно переливати кров.

Нагадаємо, восени минулого року, Дмитрику Шелудьку діагностували анемію Фанконі – рідкісне генетичне захворювання. Він потребує термінової операції з пересадки кісткового мозку за кордоном.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую