ye-logo.v1.2

Полончанка, яка хворіє на ДЦП, потребує допомоги

Допомога 3986
«Але мені було важливо рухатися, чогось досягати», - каже полончанка
«Але мені було важливо рухатися, чогось досягати», - каже полончанка. Фото: надане Світланою Коваль

Жінці необхідне оперативне втручання.

43-річна полончанка Світлана Коваль з народження має діагноз церебральний параліч. Незважаючи на дороговартісне лікування, курси масажів та реабілітації, кожен крок для Світлани дається важко.

«Відвідувати школу було не легко. Але мені було важливо рухатися, чогось досягати. Після закінчення школи я ініціювала створення у нашому містечку спортивного клубу для інвалідів «Каскад». Ми граємо в шахи, настільний теніс. Для нас важливо спілкування. Окрім цього я є головою міської організації інвалідів», - розповідає Світлана Коваль.

Полончанка завжди була активно, однак останні декілька років, стан здоров’я жінки значно погіршився.

«Декілька років тому я травмувала спину. Після цього я перестала самостійно рухатися і наразі пересувають за допомогою інвалідного візка. Дослідження, які я могла зробити за власні кошти показали, що у мене грижа, кіста, дифузне випинання міжхребцевого диску та остеохондроз. Медики говорять про термінову операцію. Однак я не маю коштів ні на саме оперативне втручання, ні на реабілітацію», - каже жінка.

Усі, хто бажає допомогти жінці одужати, можуть перерахувати кошти на рахунок: 5168742704371081. Отримувач: Коваль Світлана Анатоліївна.

ЧИтайте також:  Шепетівчанка, яка бореться з меланомою, потребує допомоги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую