ye-logo.v1.2

Шепетівчанка, яка бореться з меланомою, потребує допомоги

Допомога 2631
Про допомогу Олені просить її дочка Ілона Табенська
Про допомогу Олені просить її дочка Ілона Табенська. Фото: з фейсбуку Ілони Табенської

На лікування жінці потрібно більше 60 тисяч доларів.

У 46-річної Олени Земляк діагностували меланому третьої стадії. Жінка раніше перенесла операцію та рік важкого і дороговартісного лікування. Однак хвороба не відступила. Десять днів тому їй знову зробили складну операцію та призначили новий курс лікування, коштує понад 60 тисяч доларів на рік. Як повідомляє дочка хворої Ілона Табенська, за одне введення препарату раз у три тижні потрібно оплачувати 120 тисяч гривень протягом року.

Ілона працює в Хмельницькому інспектором Управління патрульної поліції. Чотири роки тому через хворобу вона втратила тата. Тепер жінка звертається до усіх небайдужих допомогти врятувати її маму.

«Моя мама – Олена Земляк. Їй 46 років. Вона все своє життя присвятала вихованню та навчанню дітей, адже має освіту педагога та психолога. Творчість, здатність віддати останні гроші в гаманці для нужденного, відчуття справедливості, вміння любити – це все від мами. Все своє життя вона віддавала нам з сестрою всю себе і зараз вона потребує допомоги від нас, а я від вас», - написала Ілона на своїй сторінці у фейсбук.

Усі, хто бажає допомогти онкохворій жінці одужати, можуть перерахувати кошти на рахунок: 4149439106746237. Отримувач: Земляк Олена Миколаївна.

Читайте також: На лікування дворічного хмельничанина зібрали 10 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую