ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанці, у якої виявили пухлину головного мозку, потрібна допомога

Допомога 8189
В Олени Фурман є всі шанси повернутися до повноцінного життя
В Олени Фурман є всі шанси повернутися до повноцінного життя. Фото: надане донькою Олени Фурман

Олена Фурман потребує дороговартісного лікування.

Хмельничанці Олені Фурман потрібна допомога, аби побороти важку недугу. Ще донедавна вона не відчувала і натяку на хворобу, віддавала себе родині та улюбленій роботі: жінка багато років працювала у клубі бального танцю "Фантазія", а нині - в Хмельницькій школі мистецтв, де викладає бальні танці. Завжди усміхнена, життєрадісна вона віддавала своє серце дітям.

Але зовсім нещодавно у неї виявили пухлину головного мозку. Олену довелося терміново оперувати. Пухлину лікарям вдалося видалити, утім жінка наразі потребує подальшого дороговартісного лікування, орієнтовна вартість якого сягає близько 400 тисяч гривень.

Пухлину в Олени виявили в червні. Як розповідає донька Вероніка, якось вона розмовляла з мамою, і помітила, що та плутається в днях та подіях.

«Я зрозуміла, що щось не так, - пригадує Вероніка. – Ми пішли до лікаря. Мамі призначили МРТ, під час якого і виявили пухлину головного мозку. Далі направили до Інституту нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова, де поставили діагноз - гліобластома. Після аналізів та обстежень маму терміново прооперували. Пухлину видалили. І, за словами лікарів, дуже вдало. Але пухлина була агресивна. І щоб не сталося рецидиву лікарі наголошують на необхідності променевої та хіміотерапії».

Одужання жінки залежить від термінової променевої та хіміотерапії

За словами Вероніки, в мами є всі шанси повернутися до повноцінного життя. Утім, за словами лікарів, одужання залежить від термінової терапії.

«Спочатку мамі потрібно пройти променеву терапію, - каже Вероніка. – Опісля лікарі підбиратимуть хіміотерапію».

Родині важко знайти необхідну суму на лікування. За попередніми підрахунками, потрібно близько 400 тисяч гривень. Тому рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу.

Усі, кому не байдужа доля Олени Фурман, хто має змогу та бажання, - може долучити до збору коштів на її лікування.

Реквізити:

ПриватБанк
(усі рахунки відкриті на ім’я доньки – Вероніки Антонової)

4149 4993 8890 0860 (гривня),

5168 7451 0824 6312 (євро),

4149 4993 8890 0738 (долар).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую