ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку онкохворої Олени Фурман

Допомога 5784
Рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу
Рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу. Фото: надане донькою Олени Фурман

Вилучені кошти передадуть на лікування тяжкохворої жінки.

У понеділок, 6 вересня, у Хмельницький обласній філармонії відбудеться благодійний концерт на підтримку Олени Фурман. Організатори запрошують хмельничан та гостей міста долучитись до благодійної ініціативи для того, щоб зібрати гроші на лікування та врятувати життя викладачки бального танцю.

Захід відбудеться 6 вересня о 18:30 у великому залі Хмельницької обласної філармонії. У програмі передбачені виступи вихованців Хмельницької дитячої школи мистецтв. Усі зібрані кошти будуть перераховані організаторами на лікування хмельничанки.

«Запрошуємо всіх хмельничан прийти і підтримати пані Олену, яка вклала багато років в розвиток культури на Хмельниччині та навчання наших дітей. Зараз наша черга її підтримати і не стояти осторонь», - додає організаторка концерту Майя Онищук, заслужена артистка України та директорка Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Нагадаємо, що Олена Фурман потребує дорого вартісного лікування. Ще донедавна вона не відчувала і натяку на хворобу. Жінка багато років працювала викладачкою бального танцю. Завжди усміхнена та життєрадісна вона віддавала своє серце дітям.

За словами доньки Вероніки, в мами є всі шанси повернутися до повноцінного життя. Фото: надане рідними

Але зовсім нещодавно у неї виявили пухлину головного мозку. Олену довелося терміново оперувати. Пухлину лікарям вдалося видалити, утім жінка наразі потребує подальшого дороговартісного лікування, орієнтовна вартість якого сягає близько 400 тисяч гривень.

За словами доньки Вероніки, в мами є всі шанси повернутися до повноцінного життя. Утім, за словами лікарів, одужання залежить від термінової терапії.

Родині важко знайти необхідну суму на лікування. За попередніми підрахунками, потрібно близько 400 тисяч гривень. Тому рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу.

Усі, кому не байдужа доля Олени Фурман, хто має змогу та бажання, - може долучити до збору коштів на її лікування.

Реквізити:

ПриватБанк

(усі рахунки відкриті на ім’я доньки – Вероніки Антонової)

4149 4993 8890 0860 (гривня),

5168 7451 0824 6312 (євро),

4149 4993 8890 0738 (долар).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую