ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Туристи наповнили бюджети Хмельниччини на 65 тисяч гривень

Економіка 1452
sumy.ua
Найбільше мандрівників на Хмельниччині приваблює Кам'янець-Подільський.. Фото: sumy.ua

З відпочивальників відраховують один відсоток від вартості проживання.

З початку року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 65,8 тисячі гривень туристичного збору. Як повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області, порівняно із таким же періодом минулого року темпи росту забезпечено на рівні 113 відсотків.

«Зростання туристичних надходжень пов’язано із пожвавленням потоку мандрівників до подільського краю та їх поселенням у готелях, кемпінгах, приватних апартаментах тощо. Загалом на Хмельниччині з відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання. На сьогодні зареєстровано майже сто суб’єктів господарювання, що надають туристичні послуги і сплачують відповідний збір», - інформують у фіскальній службі.

Найбільше приваблює мандрівників Кам’янець-Подільський: за даними податківців, місто у сумарному підсумку додає до місцевої казни майже половину усіх туристичних надходжень. На другому місці – Хмельницький, наповнюється місцева скарбниця за рахунок туризму також у Летичеві, Городку, Славуті.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую