ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Майже мільярд гривень заробили громади Хмельниччини

Економіка 1253
Головні джерела надходження до бюджету - податки.
Головні джерела надходження до бюджету - податки.. Фото: автора

Аналіз бюджетів зробили у Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування.

Тридцять дев'ять об'єднаних територіальних громад області, за підсумками трьох кварталів, перевиконали свої бюджети, повідомляє радник з місцевих фінансів Хмельницького ЦРМС Наталя Любченко. 

«За результатами трьох кварталів 2018 року видно, що надходження до бюджету, у порівнянні з тим же періодом минулого року, зросли на 27 відсотків. Тобто, якщо станом на жовтень 2017 року загальна сума власних надходжень до бюджетів громад області складала 778,6 мільйона гривень, то станом на жовтень цього року – майже мільярд – 995,9 мільйона гривень. Тоді як заплановано було рівень надходжень у розмірі 940,6 мільйона гривень», – повідомила Наталя Любченко.

За словами радниці, якщо така позитивна динаміка росту власних надходжень до бюджетів збережеться, то фактична сума надходжень перевищить очікувану на майже десять відсотків.

"Це означає, що громади вчаться рахувати свої гроші, займаються оптимізацією витрат і мають за що покращувати інфраструктуру у своїх населених пунктах, купувати техніку у комунальні підприємства, а відповідно надавати своїм жителям значно кращі послуги", - зазначила Наталя Любченко.

Нагадаємо, на Хмельниччині створено вже 45 об'єднаних територіальних громад, у трьох із них відбудуться вибори 23 грудня 2018 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую